"Long Winter" by Running Rivers

Add some info about this item

North Light Bodypaint

Add some info about this item

UV cirkus bodypaint show

Add some info about this item

Please reload

OPEN CALL

Baltijos contemporary  šokėjams

Kūno tapytoja Vilija Vitkutė, choreografė Małgorzata Suś ir muzikantas Andrius Mamontovas ieško šokėjų naujam kūno tapybos ir šokio kūriniui „BE WATER“.
Kūrybos procesas vyks Lietuvoje, gražioje  Kuršių Nerijoje , Nidos meno kolonijoje (http://nidacolony.lt/).
Pradžia - 2019 m. lapkričio mėn. vidurys ir tęsis iki 2019 m. gruodžio mėn. 15 d.Taip pat planuojame keletą pasirodymų
2020 m. Ir 2021 m. , įskaitant naujojo miesto teatro atidarymą Nidoje 2021 m.

Prašome siųsti savo Anglu kalba CV / biografiją / portfelį / svetainę, motyvacinį laišką, Jūsų nuotrauką ir video medžiagą adresu viljavit@gmail.com ir malgosiasus@gmail.com iki 2019 m. Spalio 24 d. 

 

Mes ieškome profesionalių šiuolaikinio šokio atlikėjų iš Baltijos ir Skandinavijos šalių, kurie sugebėtų ir galėtų įkūnyti vandens judėjimą ir būtų pasirengę kūno ištapymui , bei filmu kurimui ir pasirodymams. . Mes ieskome žmonių, kuriems rūpi švarios/naturalios gamtos išsaugojimas, tu problemu sprendimas , kurie nori gyventi bei kurti nuostabioje Kuršių Nerijoje .

„BE WATER“ yra didelis ir unikalus projektas, suteikiantis puikią galimybę įvairių sričių (šokio, kūno tapybos, muzikos ir filmo) menininkams iš įvairių šalių kartu kurti įkvepiantį pasirodymą leidžiantį auditorijai sužinoti daugiau apie vandens kaip vieno iš pagrindinių elementų žemėje ryšį su kiekvienu iš mųsų.


Šokėjus kruopščiai išrinks režisierė Vilija Vitkutė ir choreografė Małgorzata Suś.
Po išankstinės atrankos pagrįstos paraiškomis, paprašysime jūsų susitikti pokalbiui „Skype“ .
Finalinė atranka vyks Klausymas vyks lapkričio pradžioje Nidos meno kolonijoje, Lietuvoje.Maloniai jus kviečiame dalyvauti .


Svarbi informacija
Darbas apmokamas, padengiamos pasirinktų šokėjų kelionės išlaidos, maistas ir apgyvendinimas viso projekto metu.
Šokėjai turėtų laisvai kalbėti angliškai, būti vyresni nei 18 metų, jaustis patogiai, kai bus tapoma ant jų kūno , (kūno dažai yra profesionalūs, natūralūs, nesukelia odos alergijos).

Jei turite klausimų, nedvejodami klauskite mūsų! Siųskite el. Laišką adresu vilijavit@gmail.com ir malgosiasus@gmail.com